Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ubytování svatebčanů

Jak už všichni víte, nebo teď zjistíte, obřad, hostina i veškerý další program svatebního dne se bude odehrávat v hotelu Líšenský Dvůr www.lisensky-dvur.cz v obci Líšná. Tam jsme také ubytovali sebe :-), naše nejbližší a rodiny s dětmi viz. rozpis obsazenosti pokojů Líšenský Dvůr.

ld.jpg

Tím jsme vyčerpali kapacitu lůžek a ostatním svatebčanům obstarali nocleh v 5km vzdáleném hotelu Podlesí www.hotelpodlesi.cz a v 3,5km vzdáleném penzionu Panský Dům www.vrist.cz. Informace o tom, kde jste ubytováni a ve kterém pokoji jste uloženi, naleznete v rozpisu obsazenosti pokojů Podlesí a v rozpisu obsazenosti pokojů Panský Dům.

 podl.jpg

 

hotel-pansky-dum.jpg

INSTRUKCE PRO UBYTOVÁNÍ 

Ubytování je v sobotu 19.11.2011 zařízeno od 11,00h. Provozní mají na obou místech rozpisy, podle kterých vám přidělí příslušný pokoj, kde si můžete dát své osobní věci, případně se doupravit, převléknout. Mezi 11,30 a 12,30 bude zajištěna doprava na Líšenský Dvůr. Tu si zavoláte viz. kontakty. Stejnou dopravou budete v noci dopraveni do lóží. Ubytování na jednotlivých místech je zajištěno včetně snídaní formou švédských stolů.